KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Fotoetsning 16129186

nr 1612 9186

Mariana Ekner

(f. 1957), Sverige

Fotoetsning, "Lejonblick". Signerad, numrerad 4/125, daterad -91. Bildmått: 54x39 cm, yttermått inklusive ram: 81x56 cm

Mariana Ekner, svensk bildkonstnär född 1957.

Utrop:

500 kr

måndag 15 april 2024
kl 19:23:55

Mariana Ekner

Läs mer om Mariana Ekner